Lajme

Korcë, 22-vjecarja mbërrin në gjendje të rëndë në spital, policia nis hetimet

Nje 22-vjecare ka mberritur ne gjendje te rende ne spitalin e Korces, ndersa policia ka nisur menjehere hetimet.

Lajmi u be me dije nga burime zyrtare. Maliq/Informacion paraprak,  Më datë 20.11.2021, në orën 18:45, në Urgjencën e Spitalit Korçë, është sjellë nga familjarët shtetasja E. R., rreth 22 vjeçe, banuese në fshatin Orman, Pojan, e cila nga deklarimet e marra rezulton se në banesë, ka tentuar të vetëvritet me thikë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: