Lajme

Korçë/ Digjet makina për shkak të çakmakut

Makina ishte me impiant gazi dhe dyshohet se zjarri ka ardhur aksidentalisht për shkak të një cakmaku.

Një automjet është përfshirë nga flakët afër një karburanti në Korçë. Zjarri ka rënë në hyrje të qytetit. Nga flakët janë lënduar 4 persona, të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Makina ishte me impiant gazi dhe dyshohet se zjarri ka ardhur aksidentalisht për shkak të një cakmaku. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

f.g.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close