Lajme

Korçë, flet nëna e gruas që fshehu foshnjën në valixhe: Nuk e dija që ishte shtatzënë!

Nëna e 40-vjeçares që tronditi sot mbarë opinionin publik, ku pasi lindi foshnjën, e fshehu atë në një valixhe dhe e mbajti për një muaj në banesë, ka pohuar se nuk ishte në dijeni për shtatzëninë.

Teksa nga një anë pohoi se ishte në dijeni dhe në të njëjtin moment e mohoi, e moshuara tha se vajzën e kishte shtruar në spital.

“Vajza ishte mirë. Nuk e dija që ishte shtatzënë. Unë e shtrova në spital. Burri ishte në spital dhe erdhi. Tani nuk kam ngel më!”, tha e moshuara, duke refuzuar bisedën me gazetarët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close