Lajme

Korçë, Ka ndodhur…

Fatos Pulaha eshte gjetur i v etev rare ne banesen e tij ne Korce kete te marte.

Korçë/Informacion paraprak Më datë 15.06.2021, rreth orës 17:43, në lagjen nr. 16, Korçë, në bodrumin e banesës së tij, dyshohet të jetë v etëv rarë me a rmë zjarri shtetasi F. P., rreth 57 vjeç.

Nga veprimet e para h etimore dhe deklarimet e marra, d yshohet se ky shtetas kurohej për probleme të d epresionit. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: