Lajme

Korçë, lajmi i fundit…

Një tjetër ngjarje e rèndë është shënuar në Korçë mesditën e sotme ku mësohet se një 37-vjeçar është gjetur i vetëvárur nga familjarët e tij brenda banesës. Viktíma emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur sipas burimeve është gjetur nga pjestarët e familjes së tij ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat që e kanë çuar në aktin ekstrèm.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Voskop.\Një person, Osman Zeneli 68 vjeç është gjetur i vetëvárur në Mengël të Elbasanit pak minuta pas raportimit të ngjarjes në Korçë. Forcat blu janë nisur drejt vendngjarjes ndërsa nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rèndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: