fbpx
Lajme

Korçë, ndërron jetë nga koronavirusi farmacisti Romi Zallemi

Ka ndërruar jetë nga Covid-19 farmacisti i njohur korçar, 85-vjeçari Romi Zallemi. Ai është prekur nga koronavirusi 20 ditë më parë. I moshuari ka qenë i shtruar në Tiranë dhe gjendja e tij ishte e rëndë prej disa ditësh.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button