Lajme

Korçë, përplasi me makinë një vajzë të re, prangòset 38-vjeçari

Përplasi studenten pranë universitetit të Korçës, policia identifikon dhe kap autorin. Bëhet fjalë për 38-vjeçari, Ilir Dhami i cili është arrestuar disa orë më parë, pasi përplasi një studente e cila fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i mjetit u kap në afërsi të banesës së tij në lagjen 12, ndërsa u sekuestrua edhe mjeti tip Benz me të cilin përplasi 18-vjeçaren.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: