Lajme

Kosovë, sa raste të reja dhe humbje jete u regjistruan në 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë është regjistruar vetëm 1 rast me Covid-19 dhe asnjë humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjithashtu janë shëruar 42 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 156.936. Numri aktual i rasteve aktive me COVID-19 në nivel vendi është 632.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close