Lajme

Kosovë\ Vetura “hedh në ajër” dy të rinj dhe largohet (VIDEO)

Në orët e para të mëngjesit, pranë rrugës Prishtinë-Fushë Kosovë, afër diskotekës “Gate Club”, një person ka goditur me veturë dy persona.

Në videon që ka siguruar faqja “Paparaci”, shihet teksa makina ka “hedhur në ajër” dy personat. Shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes pa e vrarë mendjen për personat që aksidentoi, ndërsa edhe Policia e Kosovës nuk ka asnjë njoftim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close