Lajme

Krim në familjen shqiptare në Itali/ Burri vret me thikë bashkëshorten dhe merr djalin në telefon

Një grua 60-vjeçare shqiptare u godit me thikë për vdekje brenda një shtëpie në Terni , në via del Crociere, në zonën e Borgo Rivo.

Sipas asaj që mësohet, vrasja ndodhi në kulmin e një mosmarrëveshjeje me bashkëshortin e saj , shqiptar, i cili u ndalua nga policia në vend.

Autori, gjatë sherrit që kulmoi me vrasjen, kishte marrë në telefon djalin e tij 25-vjeçar, i cili ishte në punë në Bolsena dhe i cili njoftoi policinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close