Lajme

Krimi në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë, pas vrasjes telefonon fëmijët dhe…(EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tervol në zonën e Gramshit. Një 75-vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij.

Mësohet se shtetasi me Xhevit Sinani, 75-vjeç, ka vrarë bashkëshorten Zeqine Sinani dhe vëllain e tij me Shaqir Sinani.

Autoritetet janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit. Deri më tani nuk ka informacione mbi rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISE

Paraprakisht dyshohet se në fshatin Tervol të Njësisë Aimistrative.Pishaj, ka ndodhur një krim i dyfishtë në familje.

Dyshohet se shtetasi Xh. S, rreth 75 vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S dhe vëllanë Sh.S.

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close