Lajme

Kroçera me turistë nuk ankorohet në Portin e Vlorës, shkak moti i keq dhe punimet për kalatat

Një kroçere me turistë në bord ka mbetur pa u ankoruar në portin e Vlorës këtë të diel.

Shkak për mos ankorimin është bërë moti i keq, pasi deti është me dallgë.

Një tjetër shkak janë bërë edhe punimet që po bëhen për kalatat e Portit.

Turistët që ndodhen në bordin e kroçeres do të zbresin me barkat e anijes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close