Lajme

Kronik nga Gjirokastra

Një shèrr i rèndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastër, në aksin rrugor “Ura e Lumit”- “Ish Postbllok”. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga FaxneWs, një person shtrihet përtok i gjákosur në gjendje të rèndë në pritje të ambulancës. Në vendngjarje ndodhen fòrcat e pòlicisë të cilat po mundohen të komunikojnë me të plagòsurin. Nuk dihen ende shkaqet e shèrrit që i shtynë personat drejt kònfliktit të ashpèr  fizik.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close