Lajme

Krujë: Perplaset Audi me Benzi, e Pezho, 7 përfundojnë në spital

Krujë,  një aksident ka ndodhur pas mesnate në pasi janë përplasur tre automjete. Mësohet se një mjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E.M., është përplasur me mjetin tip “Benz” dhe  me  mjetin tip “Pezho”. Siç bën me dije policia si pasojë e përplasjes janë lënduar drejtuesja dhe pasagjerët në mjetin tip “Pezho” shtetaset O.O., 30 vjeçe, S.O., 50 vjeçe, V.B., 20 vjeçe, Sh.B., 46 vjeçe,  A.B., 21 vjeçe dhe A.V., 33 vjeçe. Të plagosurit  pasi kanë kryer kontrollin shëndetësor në spital janë larguar për në banesë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: