Lajme

Krujë, Ra në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 40-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Krujë. Policia njofton se I. C., rreth 40 vjeç teksa ka qenë duke kryer punime elektrike në shtëpinë e një shtetase tjetër, ka rënë në kontakt me rrymën e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: Krujë/Informacion paraprak Më datë 03.10.2021, rreth orës 19:45, dyshohet se shtetasi I. C., rreth 40 vjeç, duke kryer punime elektrike në banesën e shtetasit F. K., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close