Lajme

Krujë, Shoqërohen dy persona

Arrestohen në flagrancë dy autorët e dyshuar për ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Krujë, ku mbeti i l ënduar me mjet prerës (t hikë), një shtetas.

Bëhet fjalë për një 38-vjeçar dhe një 24-vjeçar, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin pas një k onflikti për motive të dobëta, kanë p lagosur shtetasin E. H., 29 vjeç

Specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Krujë arrestuan në flagrancë shtetasit K. V., 38 vjeç dhe K. B., 24 vjeç, banues në Fshatin Halil, Krujë.

Arrestimi i tyre u bë pasi më datë 25.04.2021, në orën 11:00, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, pas një konflikti për motive të dobëta, kanë p lagosur me mjet prerës (t hikë), shtetasin E. H., 29 vjeç, banues në fshatin Halil, Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: