fbpx
Lajme

Kryemadhi: E kam kaluar covid pa asnjë simptomë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zbuloi në Open se ka kaluar covid por nuk pa pasur asnjë simptomë. “Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptom. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”.- tha Kryetarja e LSI.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button