Lajme

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook me një video nga Valbona

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook me një video nga Valbona. Kreu i qeverisë ka nxjerrë pamje nga alpet veriore, ndërsa u bën urimin rutinë qytetarëve.

“MIRËMËNGJES  dhe me bukurinë alpine të Valbonës, ju uroj një të dielë të qetë ”, shkruan kryeministri Edi Rama, ndërsa në sfond dëgjohet kënga “Vallja e Tropojës”. Ndërkohë, kjo është një rutinë e kreut të qeverisë, i cili çdo ditë nxjerr në pah bukuritë e Shqipërisë, apo punët që qeveria e tij ka bërë në vend.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close