Lajme

Kryeministri i Kosovës rezulton pozitiv

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë lajmërim e ka bërë vetë Hoti përmes një statusi në “Facebook”. Ai shton se ka vetëm kollë të lehtë, ndërsa thotë se do të vetë izolohet për dy jave. Më tej, Hoti shpjegon se do të kryejnë punën si kryeministër i Kosovës nga shtëpia e tij. Postimi i Avdullah Hotit:

Të nderuar, Sot e kam bërë testin për covid dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia. Avdullahu

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: