Lajme

Kryeministri Rama e nis mëngjesin në maternitetin e ri të Lezhës (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook, me një video nga materniteti i ri i Lezhës.

MIRËMËNGJES me foshnjat e para që kanë ardhur në jetë në Maternitetin e Ri të Lezhës, i cili tashmë ka hapur dyert në shërbim të krejt komunitetit lezhjan dhe zonave përreth, ju uroj një ditë të qetë ”, shkruan kryeministri Edi Rama. Kujtojmë se në zgjedhjet e mbajtura më 25 prill, Edi Rama arriti të fitojë zgjedhjet sërish, duke marrë kështu mandatin e tretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close