Lajme

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë, tërheq turistët e huaj në Shqipëri (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin në Facebook me një lajm të mirë për turistët. Ai bën me dije se tani ata që duan që të eksplorojnë Shqipërinë nga deti, mund të ankorohen në bregdetin shqiptar. dhe me lajmin për ata që Shqipërinë duan ta shijojnë nga deti, e të ankorohen në bregun tonë, që tani kanë vetëm një procedurë të thjeshtë online dhe pa vonesa burokratike, thjesht duke vizituar faqen e internetit ëëë.nauticalbania.com, ju uroj një të dielë të bukur ”, shkruan kryeministri Edi Rama

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close