Lajme

Kryenin manovra të rrezikshme në rrugë, ndalohen dhe gjobiten 6 të rinj. Policia i zbuloi në Tik-Tok (Video)

Pas publikimit në rrjete sociale të disa videove për automjete të ndryshme, drejtuesit e të cilëve kryenin manovra të rrezikshme në “Bulevardi i Ri”, policia ka identifikuar dhe ndaluar drejtuesit.

Falë punës intensive nga vëzhgimet në rrjetin social TikTok është bërë identifikimi dhe ndalimi drejtuesve të automjeteve, sëbashku me mjetet përkatëse.

Sakaq, policia bën me dije se ndaj tyre u vendos masa administrative me vlerë 40 mijë lekë të rinj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close