Lajme

Ksamil – Burrit i zhduket e dashura dhe vajza nga shtëpia

Një rast i rrallë zhdukje në shtëpia ka ndodhur në Ksamil. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se E. A., vjeç 45,banues në Ksamil, kallëzon se i është larguar nga banesa, bashkëjetuesja dhe vajza, A. Sh., dhe S. Sh. Sipas të njëjtave burime, mësohet se po punohet për gjetjen e tyre.

Komisariati i Policisë Sarandë

Më datë 24. 11. 2018, shtetasi E. A., vjeç 45,banues në Ksamil, kallëzon se i është larguar nga banesa, bashkëjetuesja dhe vajza, shtetaset A. Sh., dhe S. Sh. Punohet për gjetjen e tyre. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close