Lajme

Kthesa e fortë, përmbyset furgoni në tunelin e ‘Unazës së Re’

Kthesat e forta brenda tuneleve tek ish-dogana në Tiranë, mesa duket po kthehen në burim aksidenti. Brenda ditës janë raportuar dy makina të përmbysura ku më i fundit është një furgon malli. Fatmirësisht nga këto dy aksidente nuk ka pasur të lënduar.

Shpejtësia e makinave dhe kthesa e fortë mendohet se janë shkaqet kryesore të aksidenteve. Ndërkohë kjo është e disa herë që makinat përmbysen në tunelet e sapo hapura tek ish-dogana.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: