Lajme

Kthjellime dhe vranësira të pakta, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 12-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 25-29°C në veri, 31-33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug – Perëndim me shpejtësi 8 – 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 – 5 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close