Lajme

Kuçovë/ dy 16-vjeçarë bëhen për spital

Dy të mitur janë arrestuar nga policia në Berat, pasi për motive të dobëta kanë plagosur me thikë dy bashkëmoshatarë të tyre. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në Kuçove ku për motive të dobëta shtetasit J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç të dy banues në Sheqëz, kanë goditur me thikë dy shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç, të cilët po marrin mjekim në Spitalin Rajonal Berat.

Njoftimi i policisë:Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi i shtetasve J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç të dy banues në Sheqëz, Kuçovë, pasi për motive të dobëta kanë goditur me mjet prerës shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç, të cilët po marrin mjekim në Spitalin Rajonal Berat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: