fbpx
Lajme

Kundërshton policinë dhe thyen traun e portit, pranga 39-vjeçarit në Durrës

Mësohet se shtetasi ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun e portit me makinën e tij tip “Land Rover”.

Policia ka bërë me dije se shtetasi ka qenë duke i dhënë makinës nën efektin e alkoolit. 39-vjeçari pritet të përballet me akuzat për veprat penale ‘Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt’, ‘Kundërshtim i punonjësit që kryen detyrë shtetërore’ dhe ‘Shkatërrim prone’.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button