Lajme

‘Kur bëhet fëmija’/ Të qeshura, Kryemadhi batuta me gazetarët

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, pas mbledhjes me Lulzim Basha, ka folur pas mbledhjes sqë ka pasur me Bashën dhe aleatët e tjerë. Në nisje të fjalës së saj për mediat ka bërë një batutë me gazetarët, ku ka shkaktuar të qeshura.

“Kur bëhet fëmija, burri 5 minuta e ka, gruaja e ka nëntë muaj, se e mban dhe e rrit në bark. Edhe për vurisin prandaj kanë frikë burrat me sa duket”, u shpreh Kryemadhi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: