fbpx
Lajme

Kurtit ia kujtojnë kohën kur thoshte se presidenti s’duhet të jetë figurë partiake

Aktivisti i PSD-së, Nol Nushi, ka reaguar pasi që Vjosa Osmani në kuadër të  marrëveshjes me VV-në, do të jetë kandidate për presidente. Me anë të një postimi në Facebook, Nushi ia ka rikujtuar Kurtit  kohën kur thoshte se presidenti s’duhet të jetë figurë partiake. Postimi i plotë: Kapja e shtetit 2.0 A ju kujtohet kur ne negociatat ndermjet VV dhe LDK per ta formuar qeverine, Albini thojke qe Presidenti nuk duhet me qene figure partiake. Rrejti apet, e leshoj bajrakun apo jo??.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button