Lajme

Kush do parkonte poshtë pallatit? Durrës, plagosen dy persona, detaje

Policia e Durrësit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar. Sipas policisë, një 30-vjeçar është k onfliktuar me komshinjtë e tij dhe ka p lagosur nënë e bir. Dy të l ënduarit janë aktualisht në spital jashtë r rezikut për jetën, kurse autori i d yshuar është shoqëruar në komisariat.

Njoftimi i policisë: Më datë 23.02.2021, rreth orës 20:10, në lagjen nr.12, Durrës, dyshohet se pas një k onflikti të çastit për motive të dobëta (për vende parkimi), fillimisht me sende të f orta, shtetasi Zyber Juba, rreth 30 vjeç, ka p lagosur me a rmë z jarri në këmbë shtetasin Flamur Çerma, rreth 20 vjeç.

Si pasojë e të s htënave është pl agosur në këmbë dhe shtetësja V. Çerma, rreth 45 vjeçe, (e ëma e shtetasit Flamur Çerma) e cila ndodhej në momentin e k onfliktit dhe është dërguar në s pital nga shërbimet e Policisë dhe ndodhet bashkë me djalin nën kujdesin e mjekëve, jashtë r rezikut për jetën.

Autori i d yshuar shtetasi Zyber Juba, është shoqëruar menjëherë në ambientet e Policisë Durrës për veprime të mëtejshme. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të n gjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close