Lajme

Kush është 26 vjeçarja nga Tirana e sapo shoqëruar (EMRI)

Policia e Tiranës ka kapur një tjetër të dyshuar si bashkëpunëtore e Viktor Markut në ate ntatin ndaj Hekuran Billës te Komuna e Parisit.

Adjola Lakra është 26 vjeçarja, që sipas policisë ka ndihmuar Viktor Markun në vr asjen e Hekuran Billës, duke nxjerrë në pritë vi ktimën. Ndërkohë i arr estuar është edhe nipi i Viktor marlu, Sebastiano Mali, i cili dyshohet se ka ndjekur Hekuran Billën dhe ka njoftuar dajën e tij për vendndodhjen e vi ktimës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: