Lajme

Kush është Agron Alushaj, personi që iu hodh makina në erë

Në Vlorë, sot u bë një atentat me tritol dhe personi ndaj të cilit është kryer ky atentat quhet Agron Alushaj. Por kush është Alushaj?

Ai njihet si biznesmen dhe ka në pronësi një gurore në Drashovicë. Aktualisht mësohet se gjendja e biznesmenit është e rëndë, teksa të dyja këmbët i janë prerë për shkak të shpërthimit.

Shpërthimi ka ndodhur kur Alushaj ka qenë pranë një lavazhi. Policia po punon për të zbardhur ngjarjen kriminale. Shpërthimi dëmtoi rëndë edhe makinën, sikundër edhe Alushajn.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close