Lajme

Kush janë katër të rinjtë shqiptarë, që humbën jetën në aksident

Detajet të reja nga tragjedia ne Serbi,  katër të rinjtë shqiptarë qe kane humbur jeten janë Amel Ibrahimi 21 vjeç, Mithat Hami 23 vjeç, Senad Derlek 22 vjeç dhe Amar Ujkani 21 vjeç.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën kryesore Novi Pazar – Ribaric, jo larg Lukarit, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Sipas informacioneve te mediave serbe të gjithë të vdekurit ndodheshin në makinën “Volkswagen Golf”, me targa të Kraljevës, e cila është përplasur drejtpërdrejt me një automjet të së njëjtës markë që po shkonte ta takonte, pas së cilës kanë zbritur nga rruga. Gazeta Shqip

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: