Lajme

Kush po na i vret fëmijët tanë!? 14 vjecari i jep fund jetës, gjendet pa shenje jete nga familjarët

KOSOVE- Eshte gjetur pa shenja jete diten e djeshme nje 14 vjecar. I riu jetonte ne Ferizaj dhe familjaret kane gjetur trupin e 14 vjecarit pa shenja jete.

Sipas hetimeve mesohet se 14 vjecari i ka dhene fund jetes se tij bazuar indikacioneve te hetimeve.

Ngjarja ka ndodhur diten e marte rreth ores 17:00.

Njoftimi i policise:“Viktima mashkull kosovar i mitur është gjetur pa shenja jeta. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”. Shiko.news

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close