Lajme

Kushërinjtë rrèmbejnë 29-vjeçarin nga Fieri, dyshonin se kishte lidhje me ish-nusen (VIDEO)

29-vjeçari nga Fieri, Fatjon Myrtaj, prej shtatorit të 2019-ës është shpallur i hùmbur nga familjarët. Të ftuara në “Shqipëria Live”, ishin nëna e të riut, Faria dhe dy motrat e tij. Ata dyshojnë se familjari i tyre është vrárë nga i kushëriri, Perlat Myrtaj, pasi Fatjoni, sipas nënës së tij Faries i kishte marrë pesë milionë lekë bòrxh nuses së nipit të Perlatit. Ndërkohë e motra e Fatjonit, thotë se më shumë se sa për lekët, ata dyshonin se nusja e nipit të Perlat Myrtaj, kishte një marrëdhënie jashtëmartesore me të vëllanë, për këtë arsye sipas saj dhe e kanë vr.árë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: