Lajme

Ky aksident bëhet hit, shqiptari përplaset nga shoferja austriake, por ja çfarë bën ajo

Një aksident rrugor ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.Në videon e xhiruar nga shqiptarët, të cilët ishin goditur nga një shofere austriake, shihet se ajo tenton të ik nga vendi i ngjarjes.Ndonëse shqiptarët i thonë se polica është duke ardhur në vendin e ngjarjes, shoferja austriake e cila duket të jetë e dehur, nuk i dëgjon dhe ikën, por disa metra më larg shkakton aksident tjetër.Në video dëgjohen shqiptarët duke folur shqip, ndërsa videon në Facebook e kanë parë rreth një milion persona./ Gazeta Zëri

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: