KurioziteteLajme

Ky djalë rrezikon jetën vetëm për një VIDEO në Tik Tok; del nga mjeti dhe hipën sipër ndërkohë që makina ecën

Çmendurirat tek ne s’kanë të sosur. Tik Tok është kthyer në një aplikacion vërtet problematik, që me sfida dhe video po i vë në rrezik përdoruesit e tij.

Mirëpo fajin më së shumti e kanë të rinjtë e papërgjegjshëm si ky djali në video, i cili për disa klikime më shumë bën veprime që i rrezikojnë atij jetën, dhe të tjerëve në rrugë.

Siç shihet dhe në video, ai del nga mjeti dhe i hipën sipër në baxha, ndërkohë që makina ecën. Të tilla aventura adoleshentësh dhe njerëzish pa mend, priren të çojnë në ngjarje tragjike që askush nuk do t’i dëshironte.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: