Lajme

Ky është 28-vjeçari që u gjet i mbytùr në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë u zbulua pasditen e djeshme pranë fshatit Jagodinë, ku një i ri u gjet i mbytur në lumin Shkumbin nga banorët e zonës. Fillimisht ishte i vështirë identifikimi i kufomës për shkak se trupi ishte dekompozuar, por më pas u mësua se bëhet fjalë për shtetasin Eridjon Topi, 28-vjeç.

Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë por paraprakisht dyshohet se ai mund të kishte dy ditë që ishte mbytur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close