Lajme

Ky është 35 vjeçari që mbeti i plagosur në Librazhd

Ky është personi që mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme pas të shtënave me armë zjarri në Librazhd.

Ai u qëllua nga 27 vjeçari Albi Biçaku, i cili është shpallur në kërkim.Sipas policisë, 35-vjeçari është transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas burimeve, policia ka ushtruar kontroll në banesën e Biçakut, ku është gjetur një armë zjarri pistoletë.

Ndërkohë, është në kërkim të autorit dhe verifikimit të kamerave.

Është gjetur dhe një gëzhojë pistolete në vendin ku është gjuajtur dhe e ka marrë si provë materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close