Lajme

Ky është padyshim shqiptari me emrin më të veçantë

Me rastin e festës së 28 Nëntorit, Gazeta Express iu kërkoi lexuesve të dërgojnë fotografi me karakter të kësaj feste.

E një lexues, ka dërguar një fotografi të një djaloshi nga Prishtina i cili padyshim mban emrin më të veçantë shqiptar.

Emri i tij është Pellazg dhe ai ua ka uruar gjithë shqiptarëve 28 Nëntorin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close