Lajme

Ky vogëlush vuan nga një sindromë e rëndë, babai i tij bën apel për ndihmën tuaj (Foto/Video)

Mbrëmjen e sotme një mesazh shqetësues ka mbërritur në redaksinë e Vlora News, një baba në hall të madh na ka shkruar për të publikuar këtë thirrje për ndihmë për djalin e tij në gjendje të semure i cili vuan nga Sindroma West. Nëse dikush nga ju i disponon mundësite për ta ndihmuar këtë djale te vogël dhe të pafajshëm të kontaktojë me babain e tij z.Arjan Luka në këtë numër kontakti: +355677160454

Lexoni me poshte mesazhin e tij

Mirëmbrëma kur më lindi djali ma dëmtuan doktorat gjatë lindjes dhe më kaloi ne sindromen west djali, ku nuk e kam pasur, nëpër spitalet shqiptare asnjë sukses. E kam pasur dhe në itali edhe atje pa sukses djali im është 2 vjec e gjysem as nuk flet as nuk shikon as nuk hec as ulur nuk qëndron, as koken e tij se mbanë, më kan sugjeruar një spital në një vend tjetër europian por më duhen 10 mij euro vetëm për shtrim por 7 mijë euro i kam bërë. Më duhen dhe 3 mijë euro për të plotesuar shumën, kam kontaktuar njëavokat për t’i rregulluar një leje qëndrimi për kurim dhe me kanë dhënë shpresë.

Ju lutem juve si faqe ma shpërndani apelin për ndihme për djalin tim dhe ju lutem gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen ju lutem më ndihmoni me sa keni mundësi kush ka mundesi të më ndihmoje të më kontaktoje ne whatsapp te ky numër +355677160454 ose në messenger për cdo lloj dyshimi që keni mund të më thërisni me kamer në cdo moment dhe u’a tregoj djalin direkt. Ju lutem më ndihmoni ta plotësoj ate shumë se gjendja e djalit tim sa vjen e përkeqësohet e kam dhe femijën e parë dhe këtë kam. Zoti ua shpërbleft nëse më ndihmoni dhe zoti u ruajt ju si staf i Vlora News dhe gjithë vllezerit e motrat tona shqiptare kjo është gjendja e  djalit tim:

Adresa e Facebook të z.Arian Luka, babait të vogëlushit:

Image may contain: 1 person, standing, grass, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, outdoor

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close