fbpx
Lajme

‘La punën dhe rrinte me orë në Facebook, më tradhëtonte. Kur iku la mbi tavolinë letrën e fundit’, burri me lot në sy tregon si e la gruaja

Shpëtim Çorollari ka bërë një rrëfim të pazakontë sot në emisionin “Me zemer te hapur”. Ai ka treguar momentet më të vështira të jetës së tij. Raportet me bashkëshorten i kishte shumë të mira, deri para disa muajve kur ajo hoqi dorë nga cdo lloj përgjegjësie. Filluan debatet e konfliktet mes tyre, ajo nuk punonte më thotë Shpëtimi dhe qëndronte me orë të tëra në Facebook.

Ai i kërkonte llogari ndërsa ajo shkoi dhe e denoncoi në polici madje ka kërkuar edhe urdhër mbrojtje. Shpëtimi tregon se ajo e t.radhëtonte derisa në datën 9 nëntor vendosi të largohej dhe mori me vete vetëm vajzën e vogël 4 vjecare dhe la pas djemte me te rritur.

burri2

Para se të largohej ka lënë një letër mbi tavolinë ku i shpjegonte arsyet pse po e linte dhe premtonte që do të kthehej e do të merrte edhe 2 djemtë. Shpëtimi thotë se e ka dashur shumë të shoqen, por ajo që e shqetëson më shumë janë fëmijët të cilët po e përjetojnë shumë keq largimin e saj.

“E kanë parë në taksi, në lagjen time, taksixhiu është gjetur kush është dhe ky që e ka marrë është gjetur, dhe ka kaluar doganën e Maqedonisë. Më pas në Kacanik të Kosovës. Si mund ta ketë kaluar me vajzën 4 vjeçe? Taksistin e njoh si emër, po se kam takuar se është nga Shkupi. Makina ka qenë e porositur, nga ky person që ajo bashkëjetonte. Më thanë që duhet të shkosh në Prishtinë e ne nuk jemi kopetente me e marr atje dhe ta sjellim këtu”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button