Lajme

Laç, Punëtori bie nga ndërtesa, dërgohet me urgjencë te Trauma në Tiranë

Në 43-vjeçar ka rënë nga një ndërtesë ku po punonte në qytetin e Laçit. Punëtori D.M. ka qenë duke punuar në lartësi në ndërtesë por ka humbur kontrollin dhe ka rënë duke marrë plagë të rënda në trup.

43-vjeçari është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor.  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: