Lajme

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Krujë, përmbyset furgoni, 2 tpersona kanë humbur jetën

Një aksident tragjik ka ndodhur në Krujë para disa minutash. Një furgon ka dalë nga ruga dhe ka rënë në një kanal ku për pasojë dy persona kanë humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bura në Nikël.

Shkak i aksidentit dyshohet një shqetësim shëndetësor i shoferit. Furgoni udhëtonte nga fshati Bura në drejtim të Niklës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close