Lajme

LAJM I FUNDIT/ Aksident tragjik në Vlorë, ndërron jetë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Cerkovinë të Vlorës, ku një makinë ka përfunduar në kanal anës rrugës. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person i cili gjendet ende i bllokuar në makinë.

Policia dhe zjarrfiksja ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për nxjerrjen e trupit të viktimës nga automjeti. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close