Lajme

LAJM I FUNDIT/ Bie nga zetori, humb jetën 60 vjeçari (Pamje nga vendngjarja)

Një person ka humbur tragjikisht jetën ditën e sotme në Korçë, pasi ka rënë aksidentaisht nga zetori. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dishnicë të qytetit verilindor dhe viktima është identifikuar si Kostika Nunka 60 vjeç. Burime për Faxweb bëjnë me dije se 60-vjeçari ka qenë pasagjer në zetor dhe në momentin kur ka tentuar të ngjitet ka rënë dhe si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: