fbpx
Lajme

LAJM I FUNDIT/ Fotoja e rën.dë nga vendngjarja, aksident tra.gjik në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Shkodër.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek kolaudimi, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e aksidentit.

Burime për Shkodranews bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person. I plagosuri është transportuar në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button