Lajme

LAJM I FUNDIT/ ‘O Zot i madh…’/ Britmat rrë.qethëse të gruas së vi.ktim.ës në Vlorë (Video)

V.rasja në Vlorë ka tro.nditur familjen Mino. VloraNews sjell pamjet rrëqethëse të gruas së vi.ktimës e cila ka shkuar në vendin ku u qëllua për v.dekje me levë në kokë bashkëshorti i saj. “O Zot i madh, o Zot i madh…” dëgjohen britmat rrëqethëse të gruas së vi.ktimës, ndërsa trupin e mori ambulanca.Qyteti i Vlorës është tr.onditur këtë pasdite nga një ngjarje e rëndë, ku pas një sherri ka mbetur një person i vrarë.Mësohet se nga konflikti fizik, 50-vjeçari Stavri Mino është go.ditur me sende të forta dhe ka gjetur v.dekjen.Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e quajtur “Plazhi i Vjetër”.

Informacion paraprak i Policisë së Vlorës:Rreth orës 16:20, në zonën pranë kabinave të Plazhit të Vjetër, dyshohet se pas një konflikti midis disa personave, njëri prej tyre ka rënë në tokë pa ndjenja.

Pas mbërritjes së shërbimit të ambulancës dyshohet se 50 vjeçari S.N., ka ndërruar jetë.Nga kqyrja paraprake vi.ktima nuk ka shenja dhune të dukshme, megjithatë po punohet për përcaktimin e shkakut të v.dekjes.Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë shoqëruar 3 shtetas; A.M, A.H dhe N.H., si autorët kryesorë të përfshirë në konflikt, me të cilët po punohet për zbardhjen e ngjarjes.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme hetimore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close