Lajme

LAJM I FUNDIT/ Protestuesja humb ndjenjat pas përplasjes me policinë, e mbuluar me flamurin e SHBA-ve

Një prej protestueseve ka humbur ndjenjat përpara Kuvendit, pas përplasjes me punonjësit e policisë, dhe më pas është mundur që të dërgohet drejt spitalit. Prej disa minutash situata ka qenë mjaft e tensionuar, ndërsa janë lënduar dhe disa efektivë.

Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close