Lajme

LAJM I FUNDIT/ Shpérthim i fuqishëm me lëndë plasëse në Vlorë (Video)

Një shpérthim i fuqishëm ka ndodhur në Vlorë ndërsa nga informacionet paraprake, Vlora news mëson se dyshohet për lëndë plasëse tritól. Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës Transballkanike ndërsa deri më tani nuk ka raportime për njerëz të lénduar.

Minutat në vijim pritet të ketë informacione më të detajuara për ngjarjen pasi policia është nisur drejt zonës ku ka ndodhur shpèrthimi. Zhurma që është dëgjuar ka qenë mjaft e fortë dhe banorët e lagjes kanë dalë nga banesa të alarmauar. Lajm në përditësim….

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close